18.11.2020.

САРАДЊА У ИНТЕРЕСУ ЧЛАНСТВА

Обавештавамо све наше чланове, да је успостављена сарадња са Удружењем “Право” из Београда, Савска бр. 33/4. За све чланове Синдиката и чланове њихових породица обезбеђено је бесплатно правно информисање о подизању тужби против банака и повраћају наплаћених трошкова обраде кредита, а у сарадњи са признатим адвокатима у области банкарског права.

У мају месецу 2018. године Врховни касациони суд је заузео правни став да банке нису имале право на наплату накнаде за обраду кредита.

Свако ко је код банака узимао било коју врсту кредита (готовински, стамбени, рефинансирајући и друго), без обзира да ли је кредит до сада исплатио или не и коме је наплаћена накнада за обраду кредита има право да тражи повраћај новца са законском затезном каматом.

Судски поступци се спроводе без присуства клијента. На рочиштима се појављују само адвокати. Адвокати плаћају све трошкове поступка.

Све додатне информације можете добити од свог синдикалног предтавника или преко позивног центра удружења Право 0649090055
pravo.udruzenje@gmail.com; www.udruzenjepravo.com; Фб удружење Право